O keyword


Jak to všechno funguje?


Pomocí jednoduchého formuláře vložíte Váš článek s odkazy a počkáte na schválení. Náš pracovník Vámi vytvořený PR článek přečte a pokud v něm najde stylistické nebo gramatické chyby vyzve Vás k opravě článku.
Pokud bude článek krátký nebo bude obsahovat nevhodný obsah nebude zveřejněn. Za nevhodný obsah pokládáme vulgární výrazy, rasistická hesla či články o pornografii.
PR článek by měl mít rozsah 1000 – 5000 znaků. Články kratší než 1000 znaků nebudou vloženy, články nad 5000 znaků budou zkráceny.
Do článku můžete vložit maximálně 4 odkazy.

Velmi důležitá je originalita článku. To znamená, že článek se nesmí objevovat na žádných dalších webových stránkách. Duplicita uškodí především Vám. Články u nichž zjistíme, že jsou již vloženy na jiných stránkách budou smazány.

U nás vložíte svoje PR články  zdarma. 

Jak by měl článek vypadat?


PR článek by měl splňovat určité kvality a měl by mít vysokou informační hodnotu. Pokud není článek vytvořen dobře, postrádá svůj smysl. Co je PR článek? ( do kategorie PR článek)

Pokud se nejste jisti, jak by měl článek vypadat nebo nemáte chuť ani čas PR článek sepsat, můžete se obrátit na naše zkušené pracovníky, kteří pro Vás PR články vytvoří za rozumnou cenu. Více informací – Napíšeme za Vás.